Шпагат (Розтяжки)

Перед тим як тренувати м’язи ніг, їх потрібно ретельно розігріти.
Після чого розслабити м’язи досить сильними ударами ребром долоні (шуто). Приведені нижче вправи сприяють розвитку шпагата, потрібно виконувати в динамічному і статичному режимі, тобто ці вправи потрібно виконувати пружинистими рухами, залишаючись довший час в одному і тому ж положені. Вправи виконуються декількома підходами. Перший час в мязах ніг будуть чутися великі болі, але не потрібно зупиняти заняття. Вправи потрібно виконувати декілька разів в день, бажано рано і вечором.


Вправа №1
Глибоко присівши на одну ногу, виконуємо пружинні рухи (біля 300 разів). Після чого ступню ноги розвертаємо. Залишаємося у цьому положені декілька хвилин. Виконувати ці вправи зі штангою на плечах. Вправи виконувати в 3-4 підходи.


Вправа №2
Поклавши одну ногу на підвищення (наприклад на стільчик), виконувати пружинисті рухи. При бажанні можна за пояс підвісити вантаж.


Вправа №3
Потрібно сісти, з’єднати ноги докупи. Ваш напарник стає Вам на коліна, старається притиснути коліна до землі.


Вправа №4
Широко розставивши ноги потрібно глибоко присісти.


Вправа №5
Виконувати нахили вперед.


Вправа №6
Широко розставивши ноги, притиснути кулаки до підлоги і проводити стегнами вперед і назад. Виконувати вправу не менше 10 разів.


Вправа №7
Спину у цих вправах слід тримати рівно.


Вправа №8
Ці вправи добре виконувати за допомогою напарника, який притискає ноги до землі.


Вправа №9
1) Підкласти під ноги куски матерії так, щоб вони добре ковзали, і виконувати коливальні рухи вперед і назад.
2) Розставивши два стільця сісти на шпагат із гантелею, яка закріплена за пояс.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>