Наші золоті переможці з кіокушинкай карате у Луцьку

З 28-29 листопада у Луцьку відбувся відкритий Кубок Волинської області з кіокушинкай карате серед чоловіків у розділі «куміте». Змагання відбулися на базі луцького спорткомплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Завдячуючи Вадимові Кацагі, ми мали такі чудові медалі на Вікдритому кубку Волині.
На кубку відзначилися першістю аж п’ять вихованці нашого спортклубу “Галичина”, які привезли чотири перші та одне друге призове місце:
Молодші юнаки: 
Москвич Ростислав  – 1 місце
Гавришук Михайло – 1 місце
Яким Марко – 1 місце
Комаров Георгій – 1 місце
Вентик Вадим – 1 місце
Пелих Андрій – 1 місце
Токар Тадей – 1 місце
Пильо Андрій – 2 місце
Лесишин Іван – 2 місце
Сенів Денис – 2 місце
Курило Арсен – 2 місце
Нєдєлько Ілля – 2 місце
Терлецький Назар – 2 місце
Боб’як Анатолій – 3 місце
Дорослі:
Грицьків Юрій – 1 місце
Степанюк Максим – 2 місце

Як розповів один із золотих призерів Анатолій Сеник, то перемога далася важко, адже до Луцька з’їхалися кращі з кращих. Ще цікавим моментом змагань було і те, що поєдинок відбувався без захисної амуніції (протекторів). Єдиним захистом був хист та бойове вміння.

Тренером наших переможців є Віктор Володимирович Москвич, організатор та головний суддя. Саме з нього і розпочалася історія кіокушинкай карате на теренах Франкового краю. Також Віктор Володимирович є Президентом Волинської обласної організації кіокушинкай карате, однак, мешкає він у Трускавці та працює на НПК-Галичина (начальник безпеки), де він і заснував спортивний клуб “Галичина”, який діє на теренах Дрогобиччини та навчає азам кіокушинкай карате понад 7 років. Спортклуб має і свої осередки в Дрогобичі, Трускавці, Бориславі, в яких виховують справжніх чемпіонів.
.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>